Nasi sponsorzy – Skoda Auto Wimar

Jak się zapewne domyślacie, organizacja tak dużego przedsięwzięcia jakim jest nasz turniej, nie byłaby możliwa bez wsparcia naszych sponsorów.
Chcielibyśmy zaprezentować Wam codziennie jednego z nich, zaczynając od firmy Skoda Auto-Wimar – blisko Ciebie.
Skoda Auto-Wimar działa na polskim rynku już od 26 lat i posiada na terenie Warszawy dwa salony sprzedaży, w skład których wchodzą między innymi profesjonalne i nowoczesne serwisy, Stacja Kontroli Pojazdów, Stacje Diagnostyczne, magazyny oraz sklepy z oryginalnymi częściami i akcesoriami.
Jesteśmy dumni z tego, że nasz sponsor zajmuje obecnie czołowe miejsce w rankingu najlepszych dealerów na terenie kraju. Jeżeli więc zastanawiacie się nad zakupem i serwisem samochodu to z czystym sumieniem możemy polecić ich usługi, a dodatkową rekomendacją niech będzie nasz #lemurowoz
Jeżeli natomiast zastanawiacie się nad zakupem samochodu do swojej firmy lub jesteście odpowiedzialni za flotę firmową, to z myślą o Was nasz sponsor stworzył specjalny PROGRAM FLOTA, który daje możliwość osiągnięcia specjalnych preferencji i korzyści związanych z zakupem samochodów oraz szeregiem usług w tym serwis, zakup części oraz akcesoriów.
POLECAMY!

 

Podobne Newsy
Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *