VI TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA BIAŁOŁĘKI JUŻ ZA ZA NAMI!

Po dwóch dniach pełnych emocjonujących walk, zakończyliśmy VI Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki poświęcony pamięci trenera Sławomira Pacholaka.
W tym roku o turniejowe medale walczyło 1.262 zawodników z 10 krajów, staczając łącznie 1.827 walk.

Tyle skróconej statystyki, a my chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim drużynom, które przybyły na nasz turniej.
Bez Was oraz Waszych zawodników, nie mógłby się on odbyć na tak wysokim poziomie zawodniczym, czego świadkami byliśmy podczas walk oglądanych na macie.

Dziękujemy również, naszej cudownej i niezastąpionej Lemurowej Rodzinie, która jak zawsze włożyła w turniej ogrom pracy oraz całe swoje serca, zarówno w trakcie przygotowań jak i podczas turnieju.

Dziękujemy z całego serca naszym wspaniałym sponsorom, bez których ten turniej nie mógłby się odbyć:
Studio 306 Sp z o.o., CS Service, Flo pol cateringDelta RusztowaniaSkoda Auto-Wimar – blisko CiebieFizjoklinika WarszawaHelpdeskkadrowy.plKancelaria Janowski Poręcki Dąbrowska Ignatjew Sp.j., LAM, Przedszkole Jarzębinka, REMONDIS ElectrorecyclingLeśna Chata, Aviatour, Ojciec Pracz, M&K Architekci s.c.Kancelaria Janowski Poręcki Dąbrowska Ignatjew Sp.j., ASM GROUP S.A., Dogs & Wellness – Salon Pielęgnacji PsówRunmageddonLi-Ning Polska.
To dzięki Wam i Waszemu wsparciu mogliśmy zobaczyć tyle uśmiechniętych dziecięcych twarzy, które stając na podium odbierały wspaniałe nagrody i brały udział w losowaniu wyjątkowych niespodzianek.

Dziękując wszystkim raz jeszcze, już dzisiaj zapraszamy na VII Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki poświęcony pamięci trenera Sławomira Pacholaka.

DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA JUŻ ZA NIECAŁE 12 MIESIĘCY !!!

Podobne Newsy
Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *